^Do góry

  • Krajowa Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność"

    Krajowa Sekcja Kolejarzy NSZZ „Solidarność” reprezentuje interesy pracownicze członków NSZZ „Solidarność” zatrudnionych w grupie PKP oraz w innych podmiotach gospodarczych związanych z transportem kolejowym.

  • Krajowa Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność"

    Historia kolejowej Solidarności stanowi integralną część dziejów całego ruchu Solidarność. Sekcja jest też zrzeszona w Europejskiej Federacji Pracowników Transportu (European Transport Workers Federation) z siedzibą w Brukseli. .

  • Krajowa Sekcja olejarzy NSZZ "Solidarność"

    Krajowa Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność" – część zawodowa centrali związkowej - Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, zrzeszająca pracowników wszystkich spółek kolejowych, wchodzących w skład grupy PKP lub wywodzących się z niej.

1. Antos Krzysztof ZLK Warszawa
2. Augustyniak Wiesław CT Mazowiecko-Podlaski
3. Baczewska Elżbieta TK Telekom
4. Baczyński Marian ZLK Opole
5. Baczyński Stanisław EZ Gliwice
6. Bajkowski Czesław DOM Poznań
7. Balawejder Grzegorz ZLK Wrocław
8. Bartniak Dariusz ZLK Łódź
9. Bąk Mirosław CT Zachodniopomorski
10. Beńko Bronisław CT Południowy
11. Błachut Jan ZLK Rzeszów
12. Bogatkowski Waldemar PR Bydgoszcz
13. Bogucki Krzysztof EZ Kielce
14. Borkowski Grzegorz ZLK Białystok
15. Brzeziński Waldemar IC Poznań
16. Bułat Wojciech ZLK Kraków
17. Chylicka Alicja LHS Zamość
18. Cykman Mieczysław CT Wielkopolski
19. Czajkowski Ireneusz ZLK Białystok
20. Czajkowski Sławomir ZLK Poznań
21. Czyżyk Sylwester ZLK Siedlce
22. Ćwikła Stanisław CT Południowy
23. Domagała Andrzej IC Skarżysko-Kamienna
24. Domżalski Janusz CT Północny
25. Dwojak Zbigniew DOLKOM Wrocław
26. Dynowski Ireneusz OM PR Kraków
27. Fidowicz Kazimierz ZLK Nowy Sącz
28. Filapek Marek ZLK Sosnowiec
29. Gadzicki Zbigniew CT Dolnośląski
30. Gawonicz Olgierd ZLK Wałbrzych
31. Gicala Kazimierz PNIUiK Kraków
32. Glica Andrzej PPM-T Gdańsk
33. Gliszczyński Jan IC Katowice
34. Gołda Wiesław CT Śląsko-Dąbrowski
35. Gorgosz Marek CT Południowy
36. Górny Marek ZLK Lublin
37. Grus Edward ZLK Opole
38. Grymel Henryk CT Śląsko-Dąbrowski
39. Grzelak Włodzimierz CT Centralny
40. Gulbas Paweł EZ Łódź
41. Guzicka Renata CT Północny
42. Harasimiuk Janusz EZ Białystok
43. Hellwig Iwona PR Gdynia
44. Hrustek Stanisław N Katowice
45. Idziorek Małgorzata ZLK Łódź
46. Jakimowicz Witold EZ Szczecin
47. Janowska Wanda IC Poznań
48. Jaroszuk Waldemar CT Mazowiecko-Podlaski
49. Jasiński Zdzisław ZLK Ostrów Wlkp.
50. Kacprzak Zygmunt IC Warszawa
51. Kapela Bogdan SOK Warszawa
52. Kiliś Małgorzata IC Warszawa
53. Klas Marek EZ Sopot
54. Klimasz Wiesław EZ Kraków
55. Kłaptocz Leszek CT Śląsko-Dąbrowski
56. Knapp Dariusz EZ Poznań
57. Kobus Zdzisław ZLK Łódź
58. Kocur Jarosław ZLK Zielona Góra
59. Kokot Stanisław ZLK Tarnowskie Góry
60. Kot Zbigniew ZLK Olsztyn
61. Kotala Jan CT Śląski
62. Kowalewicz Jarosław ZLK Lublin
63. Kowalski Roman ZLK Tarnowskie Góry
64. Kozak Maria IC Kraków
65. Kozendra Zenon Centrala Cargo
66. Krakowiak Roman ZLK Skarżysko-Kamienna
67. Kreft Piotr IC Gdynia
68. Kruszyńska Irena ZLK Bydgoszcz
69. Krużycka Iwona IC Gdynia
70. Kubiak Bogdan Informatyka
71. Kulas Łukasz ZLK Ostrów Wlkp.
72. Lach Mirosław CT Śląski
73. Litwiński Marek ZLK Olsztyn
74. Łach Zygmunt Cargo CL Medyka-Żurawica
75. Majder Jan CT Północny
76. Majewski Grzegorz ZLK Poznań
77. Malka Regina ZLK Łódź
78. Marciniak Waldemar ZLK Gdańsk
79. Marszałek Beata ZLK Nowy Sącz
80. Marszałek Wojciech CT Południowy
81. Mastalerz Leszek CT Centralny
82. Maślanka Karol ZLK Sosnowiec
83. Matlach Zdzisław N Poznań
84. Miszczuk Barbara OGN Kraków
85. Natanek Wiesław PR Wrocław
86. Netkowski Andrzej CT Zachodniopomorski
87. Niezgoda Andrzej EZ Wrocław
88. Nowak Józef CT Centralny
89. Noworzyń Przemysław Centrala Cargo
90. Oleszczuk Mirosław CT Wschodni
91. Olszewska Halina CT Śląski
92. Olszewski Bogusław ZLK Siedlce
93. Ordon Marek EZ Katowice
94. Orzechowski Marek ZLK Kraków
95. Paca Leszek ZLK Tarnowskie Góry
96. Paluch Roman LHS Zamość
97. Pawlak Grzegorz SOK Warszawa
98. Pazera Piotr ZLK Łódź
99. Pełka Wiesław Centrala PLK
100. Piela Anna ZLK Sosnowiec
101. Pietrusiński Bogdan ZLK Kraków
102. Pilawski Jerzy Centrala Cargo
103. Pipczyński Ryszard IC Gdynia
104. Płoński Stanisław PR Szczecin
105. Podgórska Elżbieta ZLK Częstochowa
106. Podskalny Marek CT Dolnośląski
107. Prętki Jacek CT Północny
108. Radomski Grzegorz ZLK Bydgoszcz
109. Ratyński Adam ZLK Szczecin
110. Reclaw Marek SKM Gdynia
111. Robak Adam CRI Warszawa
112. Romanik Andrzej ZLK Siedlce
113. Rosołowski Piotr CT Południowy
114. Rzepka Mirosław EZ Wrocław
115. Sawicki Ryszard CT Wschodni
116. Sędek Maria IC Warszawa
117. Sęk Krzysztof EZ Szczecin
118. Sienkiewicz Jolanta ZLK Zielona Góra
119. Sikora Henryk ZLK Kraków
120. Silipicki Jerzy CT Mazowiecko-Podlaski
121. Snowacki Wojciech PNI Warszawa
122. Sochoń Mirosław CT Dolnośląski
123. Solarski Paweł CT Wielkopolski
124. Sośnierz Jerzy CT Śląsko-Dąbrowski
125. Staniszewski Michał CT Centralny
126. Starczewski Łukasz ZLK Wrocław
127. Szafrański Krzysztof ZLK Warszawa
128. Szczepański Jan ZLK Rzeszów
129. Szczerbatko Adam EZ Lublin
130. Szott Jacek CT Dolnośląski
131. Szóstak Paweł CT Wielkopolski
132. Sztandera Renata ZLK Szczecin
133. Szymczak Andrzej CT Dolnośląski
134. Szymkiewicz Edward CT Skarżysko-Kamienna
135. Taborska Aneta IC Kraków
136. Tomczyk Grzegorz ZLK Łódź
137. Tryanowski Janusz CT Północny
138. Wieczorek Zbigniew EZ Warszawa
139. Wiśniewski Marek EZ Bydgoszcz
140. Wiśniewski Tadeusz CT Zachodniopomorski
141. Woitun Teresa CT Śląski
142. Wolski Robert ZLK Warszawa
143. Zając Dorota ZLK Wałbrzych
144. Zbylut Teresa ZLK Kraków
145. Zduńczyk Krzysztof IC Warszawa
146. Zielińska Beata ZLK Warszawa
147. Zubrzycki Marian ZLK Tarnowskie Góry
148. Żerdziński Wiesław EZ Częstochowa
Copyright © 2013. Sekcja Krajowa Kolejarzy NSZZ "Solidarność"  Rights Reserved.